Baner reklamowy Humansoft Sp. z o. o.
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź wersję..
humansoft HermesSQL
  Firma Humansoft Sp. z o. o. jest polską firmą informatyczną, powstałą w 1991 roku. Dostarcza rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzone przez Humansoft oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, zarówno w stosunku do zmieniających się przepisów prawnych, jak i nowości pojawiających się w branży IT. Atutem firmy jest też rozbudowana sieć partnerów, oferujących nie tylko sprzedaż oprogramowania, ale również wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i późniejszy serwis. Rozbudowany program partnerski, prowadzone cykliczne szkolenia Partnerów, gwarantują ich wysokie kwalifikacje oraz znajomość produktów Humansoft. Obecnie w ofercie Humansoft znajduje się: Aktualnie na rynku dostępne są następujące produkty Humansoft:
Dowiedz się więcej...
Dowiedz się więcej...
Dowiedz się więcej...
Dowiedz się więcej...
Dowiedz się więcej...
Dowiedz się więcej...

które to są w stanie sprostać od najprostszych do najbardziej ambitnych i wymagających przedsiębiorstw. Wiecej na temat firmy Humansoft i ich oferty można znaleźć na ich stronach WWW.
Dlaczego Humansoft?
Na decyzje współpracy z Humansoft wpłyneły przede wszystkim:
  • oprogramowanie posiadające duże możliwości konfiguracyjne, a w szczególności moduł OrangeSquid pozwalający na modelowanie systemów humansoft;
  • otwartość plaform programowych umożliwiające tworzenie zewnętrznych modułów;
  • wsparcie ze strony Humansoft dla twórców modułów zewnętrznych, jak również istnienie mechanizmów umożliwiających integracje własnych modułów z systemami humansoft;
  • przejrzysty program partnesrki z pełnym wsparciem;
  • jasno sprecyzowane plany rozwoju oprogramowania oparte o szerokie konsultacje z partnerami i klientami;
  • bogaty program szkoleń oraz duża ilość materiałów szkoleniowych dostępnych w wersji elektronicznej;
  • rozbudowany portal klienta, partnera oraz istnienie forum dotyczącego programów Humansoft
Wszystkie te aspekty powodują, iż oprogramowanie Humansoft to nie tylko aplikacje, które proponujemy naszym klientom, ale również bazą do realizacji własnych pomysłów.
Dlatego też wiążąc się z Humansoft jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom oprogramowanie spełniające ich najbardziej wyrafinowane potrzeby.

Baner reklamowy Humansoft Sp. z o. o.
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź wersję..
 
Copyright © ARTO-Soft 2009  Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykorzystane znaki graficzne producentów należą do ich właścicieli. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.