Programowanie aplikacji windows

Programowanie aplikacji windows

(aplikacje na życzenie klienta, programy na zamówienie)

Programy na zamówienie    Dostarczamy indywidualne dostosowane rozwiązania wspierające procesy biznesowe na każdym etapie działalności gospodarczej. Pomagamy w opracowaniu koncepcji aktywnie uczestnicząc w procesie przygotowania projektu. Stawiamy nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości i funkcjonalności, intuicyjnym i łatwym interfejsie użytkownika.

   W naszej pracy posługujemy się najnowszymi technologiami, co pozwala uzyskać nam produkt najwyższej klasy, a naszym klientom pomaga osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • Znacznik tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność;
  • Znacznik tworzenia na zamówienie programów na urządzenia mobilne, umożliwiającego stały kontakt z „bazami” firmy;
  • Znacznik integracji posiadanego przez Państwa oprogramowania z tworzonymi aplikacjami, w celu osiągnięcia jak największej funkcjonalności systemu informatycznego;
  • Znacznik tworzenia spersonalizowanych replikatorów danych, w celu synchronizacji informacji biznesowej pomiędzy różnymi aplikacjami, np. programem do zarządzania firmą a bazą sklepu internetowego.

Visual Studio    Używając najnowocześniejszego środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio 2008, tworzymy aplikacje na zamówienie działające w systemie Windows, wykorzystując bazy danych MS SQL 2005/2008 jak również innych baz danych, w tym starych popularnych wciąż formatów DBF. W naszych aplikacjach wykorzystujemy standardowe komponenty dostarczane przez środowisko programistyczne VS2008 jak i komponenty dostarczane przez niezależnych twórców, co pozwala na stworzenie nie tylko wydajnego oprogramowania, ale też zaawansowanego technologicznie posiadających intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, co wydatnie wpływa na jakość pracy.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć oprogramowanie w pełni integrujące się z posiadanymi przez Państwa aplikacjami, w tym również i tymi starszymi. Zdobyte umiejętności umożliwiają nam przygotowywać programów współdziałających z bardzo popularnymi wciąż aplikacjami napisanymi w językach Clipper czy też jego nowszej odmiany Harbour/xHarbour. Stworzone przez nas aplikacje potrafią odczytywać i zapisywać dane w tabelach DBF łącznie z obsługą plików indeksowych, współpracować równocześnie z oryginalnymi aplikacjami nie powodując wzajemnych konfliktów.

Aplikacje na zamówienie    Aktualnie w naszym dorobku znajduje się kilkadziesiąt programów napisanych na zamówienie dla naszych klientów, obsługujących wybrane zagadnienia biznesowe z zakresu: finansów, raportów kasowych, replikacji danych, generowania raportów i zestawień, komunikacji między aplikacjami, obsługi baz z urządzeń mobilnych, obsługi przenośnych skanerów kodów kreskowych, obsługi drukarek kodów kreskowych, itp.

Programowanie aplikacji windows mobile

Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne

(aplikacje na życzenie klienta, programy na zamówienie)

Integracja systemów komputerowych

Integracja systemów komputerowych

Serwis i konserwacja sprzętu komputerowego

Serwis i konserwacja sprzętu komputerowego

Projektowanie, konserwacja i serwis infrastruktury sieciowej

Projektowanie, konserwacja i serwis infrastruktury sieciowej

Konsulting informatyczny, doradztwo

Konsulting informatyczny, doradztwo

Outsourcing IT

Outsourcing IT

opieka informatyczny nad firmą

 
Copyright © ARTO-Soft 2009  Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykorzystane znaki graficzne producentów należą do ich właścicieli. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.